vydělej si u nás v kopřivnici až 100 tisíc kč za 3 měsíce!, kopřivnice

posted
contact
veronika vávrová - 778463528, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
kopřivnice, moravskoslezský kraj
sector
auto-moto
job type
stálý úvazek
reference number
/14/03/2018/VŠ - t-2517
contact

job description

Hledáte dlouhodobou práci nebo jen výdělek na pár měsíců? Pojďte do výroby v Kopřivnici! Nabízíme práci v moderní automotive společnosti, která je pro svou stabilitu a přístup k zaměstnancům pravidelně hodnocena jako nejlepší zaměstnavatel v regionu. Vyděláte si až 100 000 Kč za první 3 měsíce a získáte spoustu výhod navíc! Nabídneme vám svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na dojíždění po vlastní ose. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Volná místa se rychle plní!

Doporučte své známé a získejte odměnu 5 000 Kč za doporučení každého z nich!

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

  • měsíční výdělek až 33 000 Kč, který zahrnuje základní mzdu, příplatky, náborový příspěvek vyplácený při dobré docházce v prvních třech měsících od nástupu + nadstandardní odměny za přesčasové směny
  • odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
  • podíl na hospodářském výsledku
  • svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
  • týden dovolené navíc
  • odměna za doporučení 5 000 Kč

co od vás očekáváme

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.