zámečník, děčín 1

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
děčín 1, ústecký kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
8915
contact

job description

Pro mezinárodní výrobní společnost v Ústeckém kraji hledáme vhodného šikovného a spolehlivého kandidáta na pozici Zámečníka. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • jednoduché povrchové úpravy,
  • broušení, vrtání, ruční opracování, lisování,
  • běžná údržba strojů a zařízení

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky do PP, aj.),
  • profesní rozvoj a vzdělávání,
  • firemní akce

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání technického směru – možno i absolvent,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • aktivní přístup k práci,
  • svářečský průkaz výhodou

Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz