hr consultant, praha

posted
contact
nela doróková - 774474701, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Human Resources
job type
stálý úvazek
reference number
/33/02/2021/ND - t-2978
contact

job description

Personálně-poradenská společnost Randstad HR Solutions shledá pro pražský tým posilu na pozici HR consultant, která rozšíří stávající tým. Pozice je vhodná pro někoho, kdo má zkušenost s náborem z personální agentury. Pokud jste to Vy, dejte nám o sobě vědět!

Co budete dělat?

  • Sourcing a recruitment kandidátů
  • Inzerování otevřených pozic
  • Aktivní oslovování kandidátů na Linkedinu a dalších platformách
  • Vést pohovory s kandidáty
  • Příprava kandidátů na pohovor s klientem, koordinace pohovorů s klientem, poskytování zpětné vazby
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti permanent placement
  • Dlouhodobé budování vztahů s klienty, udržování pravidelné komunikace

  • Příležitost rozvíjet se v zázemí stabilního zkušeného týmu
  • Benefity na podporu work-life balance, včetně 30 dnů volna
  • Spolupráci ve fajn partě, kde se tahá za jeden provaz
  • Motivující bonusový systém za dobře odvedenou práci
  • Intenzivní zaškolení a podpora v podobě Buddy programu
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Firemní akce a eventy

co od vás očekáváme

  • zkušenost z oblasti sourcingu a recruitmentu alespoň 1 rok
  • pozitivní přístup k oblasti informačních technologií
  • angličtina slovem i písmem (někteří kandidáti jsou anglicky hovořící)
  • samostatnost, pečlivost, proaktivitu a obchodního ducha
  • chuť se rozvíjet
  • smysl pro humor

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.