práce v Alze nastartuj svou kariéru

Baví tě komunikace s lidmi a chceš si vydělat slušné peníze? Tak nastartuj svou kariéru jako specialista/ka zákaznické linky v Alza.cz. Nabízíme ti práci na hlavní pracovní poměr i na zkrácený úvazek za 20 000 Kč měsíčně plus bonusy. Místo práce: Praha - Holešovice.

chci do Alzy
Specialista zákaznické linky

specialista/ka zákaznické linky

nabízíme 20 000 Kč + bonus 10 000 Kč.

Nebojíš se telefonovat a komunikace s lidmi ti není cizí? Přidej se do týmu Alzy v Praze v Holešovicích. Nečeká tě žádný aktivní prodej po telefonu, ale péče o zákazníky, tedy běžná komunikace. 

Na co se můžeš těšit?

Vyděláš si 20 000 Kč měsíčně a navíc můžeš získat bonus až ve výši 10 000 Kč za docházku, kvalitu a produktivitu. Budeš mít možnost pracovat tak, jak ti to vyhovuje, protože na směnách se domluvíme. Navíc získáš spoustu cenných zkušeností a možnost dlouhodobé práce ve velké a stabilní firmě.

Co bude tvou pracovní náplní?

  • přijímat příchozí hovory zákazníků a snažit se jim zodpovědět jejich dotazy
  • odpovídat zákazníkům na e-maily
  • komunikovat napříč celou firmou

Tvoje kariéra v Alze už čeká 👇

chci do Alzy

zkrácený úvazek pro rodiče a maminky na mateřské

Hodil by se ti zkrácený úvazek? Není problém. Alza ti vyjde vstříc se směnami dle tvých časových možností. Po zaučení můžeš získat dokonce i příležitost pracovat také z domova.

přidej se k týmu Alza.cz

Alza je společnost s dlouholetou historií, která se z malé prodejny vyšvihla na firmu o 45 provozovnách Neustále inovuje a expanduje. Nabízí ti tak prostředí velké stabilní firmy