bezpečně do práce v nové realitě.

jak na to

bezpečný návrat do práce je klíčem k postpandemickému zotavení

Krize související s pandemií COVID 19 a následné částečné nebo úplné pozastavení hospodářské činnosti na mnoha trzích představují bezprecedentní výzvu pro lidi i globální ekonomiku. Úřady zavádějí nové kroky na pomoc zaměstnavatelům a zaměstnancům. Mnoho podnikatelů z různých průmyslových odvětví se přesto stále snaží přežít, obrovské množství lidí přichází o práci a čelí vážné finanční nejistotě. Pandemie navíc ještě neskončila a její dopad bude pociťován po mnoho dalších let. Jedna věc je jistá: svět práce už nikdy nebude stejný.

 

 

organizace bezpečného návratu do práce

Mnoho signálů naznačuje, že v blízké budoucnosti budeme čelit zcela nové realitě, jejíž součástí bude: sociální vzdálenost, specifická hygienická opatření, pravidelné lékařské testy a další. Abychom se všichni mohli bezpečně vrátit do práce, budeme potřebovat jasné pokyny pro zaměstnance a zaměstnavatele. Jsme s vámi na jedné lodi a proto vás budeme podporovat při přípravě a implementaci těchto řešení.

stáhnout white paper

materiály ke stažení

Odborníci projektu „Bezpečně do práce v nové realitě“ připravili řadu materiálů, včetně průvodce a sbírky osvědčených postupů, které podporují podnikatele při plánování nové organizace práce.

Hledáte řešení pro aktuální dobu?

promluvte si s odborníky