administrativní asistentka, praha

kontakt
kristina ondráčková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/120/11/2019/KO - t-1665

popis pracovní pozice

Americká farmaceutická společnost zaměřující se zejména na antivirotika hledá schopnou posilu do svého týmu. Hledáte zaměstnání ve společnosti, která má poslání? Máte zkušenosti na administrativních pozicích a mluvíte dobře anglicky? Jste pro aktivní a máte zájem o zázemí stabilní společnosti? Pokud ano, pokračujte ve čtení pro získání více informací ohledně pozice ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKY.

Náplň práce:

  • Poskytuje administrativní a administrativní podporu skupině manažerů.
  • Koordinace funkčních administrativních činnosti, které podporují klinická hodnocení, lékařské informace, prodej atd.
  • Odpovědný za vedení kalendáře schůzek, schůzek a událostí.
  • Plánování pracovních cest
  • Účast na projektech, zajištění školení uživatelů atd.
  • Zodpovědnost za koordinaci velkých akcí, které zahrnují plánování, organizaci a realizaci řady akcí. Spojuje se s hosty a přednášejícími, zajištění hotel,atd.
  • Obvykle koordinuje přípravu ročního rozpočtu, kontroluje měsíční rozpočet, kontroluje a zkoumá odchylky.
  • Koordinovat požadavky a činnosti spojené s leasingem automobilů
  • Koordinovat správu kanceláří (kancelářské potřeby, koordinaci školení bezpečnosti kanceláří atd.)

co vám nabídneme

  • motivující plat
  • stravenky
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • mezinárodní společnost
  • kariérní růst
  • lidský přístup

co od vás očekáváme

  • Minimálně maturitní diplom plus administrativní zkušenost 3–5 let
  • Pokročilé znalosti a zkušenosti s používáním řady kancelářských programů, jako jsou Excel, PowerPoint, Word,..
  • Schopnost hovořit plynně anglicky a česky
  • Vynikající slovní, písemné a mezilidské dovednosti
  • Znalost a porozumění administrativních a kancelářských politik
  • Silná pozornost k detailům
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Schopnost řešit problémy a dotahovat je do konce

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.