administrativní podpora nákupního oddělení, praha

kontakt
martina vicenová - 778532028, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/12/06/2021/MV - t-3496

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Admin Support pro oddělení nákupu.

Náplň práce:

  • Zakládání smluv do systému a složek
  • Verifikace smluvních podmínek
  • Spolupráce s Legal department
  • Komunikace s dodavateli
  • Ad hoc úkoly

co vám nabídneme

  • Zajímavou práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)
  • Flexibilní pracovní dobou
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Práci v inspirativním a mladém kolektivu
  • Možnost poznat prostředí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platební podmínky, odpovídající vykonávané práci
  • Práce v centru Prahy (Karlovo náměstí)

co od vás očekáváme

  • Ochota pracovat 2-3 hodiny denně
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Smysl pro detail, orientace na výsledek
  • Zákaznicky orientovaný přístup při řešení problémů
  • Asertivní vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • Nutná aktivní znalost práce na PC - MS Office podmínkou, znalost dalších programů výhodou (SAP)
  • Angličtina – min. B1
  • Práce vhodná pro studenty  VŠ  nebo matky na mateřské dovolené

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.