administrativní podpora oddělení consumer journey, praha

kontakt
martina vicenová - 778532028, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/69/09/2020/MV - t-2447

popis pracovní pozice

  • příprava vstupních dokumentů při vytváření a distribuci tištěných materiálů do trhu
  • vytváření reportů a základních analýz pro tým
  • správa interního e-shopu, příprava podkladů a zadávání do systému
  • administrativní podpora týmu
  • komunikace s kolegy z dalších oddělení

co vám nabídneme

  • pracovní smlouvu na 30hod. týdně
  • flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova
  • práci v inspirativní kolektivu
  • možnost poznat prostředí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové podmínky, odpovídající vykonávané práci
  • kanceláře v centru Prahy (přímo na stanici metra B) s terasou a výhledem na Pražský Hrad, výbornou kávou a Náplavkou hned za rohem

co od vás očekáváme

  • znalost práce na PC - MS Office podmínkou, především dobrá znalost MS Excel (základní znalost MS Power Point nebo jiného prezentačního nástroje výhodou)
  • smysl pro detail a spolehlivost
  • samostatnost a dodržování termínů je pro Vás samozřejmostí
  • asertivitu a dobré komunikační schopnosti
  • angličtina - alespoň středně pokročilá znalost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.