administrativní podpora pro finanční oddělení, praha

kontakt
kristina ondráčková - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/6/11/2019/KO - t-1598

popis pracovní pozice

Sháníš part-time ke studiu a umíš anglicky? Chceš se učit novým věcem?

Máme pro tebe možnost získat zkušenost, která bude možná uplatnit i po skončení studia , v mezinárodní společnosti sídlící na Praze 5.

Nabídka vhodná pro studenty

Nástup ASAP

Pracovní doba: Po-Pá, 9:00-13:00

Náplň práce:

  • přebírání a zpracovávání faktur
  • zasílání faktur zákazníkům
  • drobné administrativní úkony

co vám nabídneme

  • 130kč/h
  • stravenky
  • multisport karta
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • zkušenost do životopisu z prestižní společnosti
  • není potřeba zkušenost - zaučení

co od vás očekáváme

  • časovou flexibilitu
  • plynulou aj (alespoň B2)
  • chuť pracovat
  • nástup ihned

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.