administrativní podpora s aj+nj, 32000-38000 kč/m, + 30000 kč nástupní bonus, brno

kontakt
michaela špačková - 724159550, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/14/03/2019/MŠ - t-747

popis pracovní pozice

Baví Vás cizí jazyky? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Jste absolvent a nebo jen nemáte moc zkušeností s administrativou?

Nevadí! Jediné, co musíte znát jen angličtina a němčina, všechno ostatní Vás naučí :-)

Do velké mezinárodní společnosti, která sídlí v centru Brna hledáme pracovníky na administrativní podporu s využitím anglického a německého jazyka.

V případě možnosti nástupu do 1 měsíce Vám náleží i nástupní bonus 30000 Kč!

Tato nabídka je vhodná i pro absolventy.

Pracovní doba:

PO-PÁ

Náplň práce:

- zadávání dat do systému

- komunikace se zákazníky - primárně po e-mailu (řešení došlých ticketů)

- související administrativa

co vám nabídneme

- mzda 32000-38000 Kč/měsíc dle Vašich zkušeností

- nástupní bonus 30000 Kč

- výkonnostní bonus 2000 Kč

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- Multisport karta

- relokační balíček

- jazykové kurzy - NJ, FJ, ŠJ a ČJ

- firemní akce

- práce v mezinárodní firmě

co od vás očekáváme

- velmi dobrá znalost AJ+NJ (úroveň B2)

- min. SŠ vzdělání

- znalost práce na PC

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.