administratívní podpora, praha

kontakt
nicol brunáriová - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/96/03/2020/NB - t-2025

popis pracovní pozice

Láká tě práce v administrativě? Chceš pracovat pro největšího výrobce a prodejce tabákových výrobků v České republice? Pak je tato příležitost je právě pro Tebe!

co vám nabídneme

·      Zajímavou práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)

·      Flexibilní pracovní dobou

·      Dlouhodobou spolupráci

·      Práci v inspirativním a mladém kolektivu

·      Možnost poznat prostředí silné stabilní mezinárodní společnosti

·      Zajímavé platební podmínky, odpovídající vykonávané práci

·      Práce v centru Prahy

co od vás očekáváme

·      Ochota pracovat 3-4 hodiny denně

·      Spolehlivost a samostatnost

·      Smysl pro detail, orientace na výsledek

·      Zákaznicky orientovaný přístup při řešení problémů

·      Asertivní vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti

·      Nutná aktivní znalost práce na PC - MS Office podmínkou

·      Angličtina – min. B1

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.