administratívní podpora, praha

kontakt
nicol brunáriová - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/111/04/2020/NB - t-2098

popis pracovní pozice

Láká tě práce v administrativě? Chceš pracovat pro největšího výrobce a prodejce tabákových výrobků v České republice? Pak je tato příležitost je právě pro Tebe!

co vám nabídneme

  • Zajímavou práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)
  • Flexibilní pracovní dobou
  • Práci v inspirativním a mladém kolektivu
  • Možnost poznat prostředí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platební podmínky, odpovídající vykonávané práci
  • Práce v centru Prahy

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • SAP a eReq výhodou
  • Angličtina - min. B2
  • Nutná aktivní znalost práce na PC - MS Office podmínkou
  • Organizačné schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.