administrátor celního oddělení, praha

kontakt
petra arnholdová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/41/09/2019/PA - t-1401

popis pracovní pozice

Zajímáš se o celní problematiku? Baví Tě komunikovat s lidmi? Máme příležitost právě pro Tebe!

Co budeš dělat?

  • zajišťovat podklady a informace pro celní řízení
  • telefonovat a psát klientům
  • dodržovat celní a daňové normy

co vám nabídneme

  • 25 dní dovolené
  • mzda 29.000 Kč
  • stravenky
  • sick days

co od vás očekáváme

  • středoškolské vzdělání
  • zájem o celní problematiku
  • uživatelská znalost práce na PC a MS Office
  • ochota pracovat na směny
  • základy anglického jazyka výhodou
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost, pečlivost, proaktivita
  • prozákaznický přístup

Pokud Tě tato nabídka práce zaujala, klikni na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Tvou odpověď, budu Tě informovat o dalším průběhu.

Máš doplňující otázky? Neváhej mě kontaktovat.

Přeji Ti hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chceš prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštiv www.randstad.cz.