administrátor ve skladu, dobřenice

kontakt
monika kalčíková - 770293344, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobřenice, královéhradecký kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/170/05/2019/MK - t-1085

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, jednoho z předních světových poskytovatelů spedičních služeb, sháníme šikovnou administrátorku / šikovného administrátora. Tato práce obnáší zadávání a uvolňování objednávek do systému, kontrolu dokladů řidičů a vydávání dokladů pro řidiče.

co vám nabídneme

  • nástup ihned
  • mzda 23 000 - 25 000 Kč
  • variabilní složka mzdy v podobě prémií
  • příplatky za práci v noci, o víkendech, o svátcích a za přesčasy
  • stravenky
  • další výhody po zkušební době
  • skvělý kolektiv :-)

co od vás očekáváme

  • praxi s prací v administrativě
  • chuť pracovat a být týmový hráč
  • angličtina na úrovni porozumění emailu od zákazníků

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na emailu monika.kalcikova@randstad.cz či na telefonním čísle 770 193 344.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.