analytics admin support, praha

kontakt
martina vicenová - 778532028, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/61/06/2021/MV - t-3543

popis pracovní pozice

baví Tě analyzování a práce s daty? Chceš pracovat pro největšího výrobce a prodejce tabákových výrobků v České republice? Pak je tato příležitost je právě pro Tebe!

co vám nabídneme

  • zajímavou práci na zkrácený úvazek dle Vašich možností
  • práci v inspirativním a mladém kolektivu
  • možnost poznat prostředí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platební podmínky, odpovídající vykonávané práci
  • práce v centru Prahy
  • stravenky

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • nutná aktivní znalost MS Excel - funkce vlookup, sumif, countif, if
  • znalost SQL výhodou
  • angličtina - min. B1
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.