android developer – junior + senior, praha holešovice

kontakt
tomáš pekař, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha holešovice, jihomoravský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
8828
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jste nadšenec do mobilních aplikací? Chcete vyvíjet moderní aplikace a neustálé se zdokonalovat? Ozvěte se nám. Nastartujte svoji kariéru v android týmu zkušených mobilních vývojářů.

CO VÁS ČEKÁ?

  • vývoj a customizace Android aplikací
  • odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení
  • ladění aplikací s HW nástroji
  • odpovědnost za validaci aplikace
  • testování aplikace
  • tvorba dokumentace

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

  • ​mít alespoň půlroční pracovní zkušenost s vývojem Android aplikací
  • znát Android Studio a Gradle build System
  • Android SDK a standardní knihovny (Room, OkHttp, Retrofit, Moshi, aj.)
  • výhodou je znalost Javy, Kotlinu, Gitu a dependency injection (Dagger)
  • znalost ČJ/SJ, pokročilá AJ

CO NABÍZÍME?

  • ​zázemí dynamicky rostoucí a stabilní firmy
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • možnost účastnit se českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení ​