aplikační inženýr výrobních informačních systémů, brno

kontakt
adam prokopec - 778463508, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/35/02/2020/AP - t-1875

popis pracovní pozice

Chceš se stát členem super party lidí, kteří určují budoucnost průmyslu v ČR a SR? Máš raději menší firmy před formálními korporáty? Nechceš v práci jen přežívat, ale i něco tvořit? Jestli jsou tvé odpovědi ano, neváhej a pojďme spolu na to.

co bude tvou prací

  • analýza potřeb zákazníků z hlediska sběru, zpracování a vizualizace výrobních dat
  • specifikace a návrhy technických řešení
  • jednání se zákazníky o navržených řešeních
  • konfigurace, instalace a testování systémů
  • školení a technická podpora zákazníků
  • spolupráce s oddělením vývoje produktů na vývoji a zavádění do praxe nových inovativních technologií v oblasti digitalizace průmyslu, automatizovaného sběru a zpracovaní dat z výrobních procesů, jejich analýz, reportingu a on-line vizualizace

  • moderní pracovní prostředí mezinárodní softwarové společnosti
  • inovativní, tvůrčí, neformální a přátelskou atmosféru
  • týmové mimopracovní aktivity
  • práci s moderními IT technologiemi
  • práci na mezinárodních projekt pro přední světové společnosti, např. Mercedes
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • profesní a osobní růst
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění po první roce zaměstnání
  • nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma

co od vás očekáváme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oborech IT/elektro/průmyslové automatizace
  • zkušenosti s implementacemi softwarových a hardwarových řešení
  • zkušenosti s průmyslovou automatizací
  • znalosti programování a algoritmizace
  • zájem a schopnosti se rychle učit nové technologie
  • komunikační schopnosti a příjemné a profesionální vystupování
  • aktivní přístup v podpoře zákazníků a efektivní způsob řešení úkolů
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost a kvalitní týmová spolupráce
  • znalost anglického jazyka v písemné i verbální formě na střední úrovni

bonusem pro tebe bude

  • zkušenosti s programováním PLC, zejména Siemens
  • znalosti jazyka SQL
  • znalosti v oblasti HW, elektroniky, elektrotechniky a architektury HW systémů, případně včetně vyhlášky 50, §6 a vyšší
  • zkušenosti s prací v IT oddělení výrobních společností
  • znalosti německého, případně i dalších evropských jazyků

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.