aplikační podpora - linux, praha

kontakt
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Správa
referenční číslo
/75/10/2020/MK - t-2586

popis pracovní pozice

Baví Vás analyzovat a řešit provozních události či problémy?

Máte zkušenost s podporou aplikací ?

Chcete používat angličtinu?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, dynamickou finanční společnost, hledáme kandidáty na pozice L2 podpory aplikací, kteří budou zodpovědní za zajištění provozu a L2 podporu svěřených aplikací a systémů.

co budete dělat?

  • zajišťovat podporu svěřených aplikací
  • monitorovat a optimalizovat výkonnost svěřených aplikací a systémů
  • analyzovat a řešit incidenty a požadavky od koncových uživatelů
  • vést a aktualizovat dokumentaci, aktualizovat provozní deníku

co vám nabídneme

  • zajímavou a motivující práci
  • podporu profesního růstu a možnost seberealizace
  • stabilní zázemí mezinárodní finanční skupiny
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • cafeteria systém
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění zaměstnance
  • příspěvek na vzdělávání, jazykové kurzy

co od vás očekáváme

  • základní znalost Linux/Unix systémů a skriptování
  • znalost Apache WWW/Tomcat, Jboss Fuse apod.
  • obecná znalost principů fungování Java Virtual Machine
  • základní znalost ITIL
  • znalost anglického jazyka - denní používání

výhodou bude pokud máte:

  • znalost webových technologií (HTML,XML,JSP)
  • znalost automatizace infrastruktury (¨např. Ansible)
  • zkušenosti s IBM WebSphere Application Server

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem".

Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle: 771 128 151.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.