applications administrator, praha

kontakt
milan burda - 771128139, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
IS/IT Konzultace
referenční číslo
/34/09/2020/MB - t-2413

popis pracovní pozice

Správa přenosu souborů v interním systému.

Odpovědnost za provoz a podporu interních aplikací.

Analýza a řešení provozních událostí.

Spolupracovat na interním vývoji a projektech.

co vám nabídneme

80 000 Kč/měs

6 týdnů dovolené

jazykové kurzy

Příspěvek na volnočasové aktivity

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti

Multisport karta

Příspěvek na stravování

Vzdělávací kurzy

co od vás očekáváme

* Znalost OS Windows Server

* Pokročilou znalost operačního systému Unix

* Zkušenost se skriptováním v bash, ksh, Powershell

* Znalost MS SQL

* Základní znalost IIS

* Základní znalosti ITIL

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.