archivář, praha 6

kontakt
veronika vyletová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 6, hlavní město praha
obor
Jiné
druh práce
permanent
referenční číslo
9096
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Archivář – digitalizace archivu

Pokud jsi silák/silačka, který si občasně rád zacvičíš přesunem krabic mezi patry, kamarádíš se s počítačem a opisování dat z papíru do PC pro tebe není problém, hledáš práci na půl roku s možností prodloužení, tak jsi tu dobře.

co můžeš očekávat:

  • nenáročnou, ale důležitou pracovní náplň
  • pracoviště v Praze 6
  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • možnost prodloužení pracovního poměru

tvoje náplň práce:

  • zařazování dokumentů
  • převážení krabic mezi patry budovy do archivu
  • práce s archivním systémem v počítači – digitalizace dat
  • zpracování vízových žádostí

profil ideálního pracovníka archivu:

  • angličtina ti nedělá problém
  • umíš pracovat s počítačem
  • nevadí ti trocha fyzické práce a zároveň oceníš odpočinek u PC
  • předchozí zkušenost na pozici archiváře vítána