artwork coordinator, praha 6 - vokovice

kontakt
lenka jandová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 6 - vokovice
obor
Administrativa
referenční číslo
8735
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte výborné koordinační schopnosti a zkušenosti s komunikací s klienty? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat pro prestižní farmaceutickou společnost? Pak, prosím, čtěte dál!

Co nabízíme:

  • Práci v prestižní globální farmaceutické společnosti vyvíjející vlastní patentované léky
  • Příjemné pracovní prostředí farmaceutické společnosti a nově vzniklé divize zaměřující se pouze na výrobu obalů/design
  • Dynamický, pozitivně smýšlející tým 20 mladých kolegů
  • Možnost osobnostního i kariérního rozvoje
  • Bohaté zaškolení, možnost doplňujících a rozšiřujících školení
  • Možnost navštěvování jazykových kurzů, neboť kolika jazyky mluvíš, tolikrát jsi člověkem
  • Možnost osobnostního rozvoje díky zaměstnaneckému podpůrnému školicímu systému
  • Finanční ohodnocení odpovídající prestiži společnosti
  • Další balíček benefitů

Náplň práce:

  • Koordinace celého procesu výroby obalů a příbalových informací, tzn. jednání s veškerými zúčastněnými stranami, zejména dodavateli a výrobním týmem
  • Spolupráce s kolegy z vlastního týmu
  • Zodpovědnost za dodržování stanovených termínů ze strany dodavatelů i výrobců
  • Zodpovědnost za dodržování stanovených standardů
  • Reportování manažerce týmu

Profil vhodného kandidáta:

  • Zkušený koordinátor (výroba/ linka/ pracovníky, či eventy,…), jednoduše umíte zkoordinovat činnost více složek najednou
  • Velmi komunikativní a pozitivně laděná osobnost s týmovým duchem
  • Má zkušenost s komunikací s klienty (vyjednávání, domlouvání podmínek apod.)
  • Plynule hovoří anglicky a nezalekne se mezinárodního prostředí, kde se skutečně komunikuje v angličtině
  • Možná umí hovořit i německy nebo francouzsky, to je ale výhoda, nikoliv podmínka
  • Je přizpůsobivý, schopný reagovat na rychlé změny a stresové situace řeší s chladnou hlavou a proaktivním přístupem

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu mě neváhejte kontaktovat na lenka.jandova@randstad.cz.