asistent/-ka back office, praha

kontakt
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/179/05/2019/PP - t-1089
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Chceš být součástí druhé největší potravinářské firmy na světě, která vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje mezinárodních značek a bramborové chipsy Lay's? Hledáme právě Tebe !

Náplň práce:

  • organizační a administrativní podpora managementu
  • příprava podkladů pro externí účetní společnost – měsíční vyúčtování zaměstnanců
  • zadávání a evidence faktur – zajištění schválení faktur, kontrola splatnosti, řešení neuhrazených faktur
  • organizace kalendáře nadřízeného
  • zajistit vše potřebné při nástupu nových zaměstnanců
  • spolupráce na přípravě firemních akcí
  • telefonická a e-mailové komunikace s klienty
  • odesílání a přijímání poštovních a kurýrních zásilek
  • ad hoc úkoly

co vám nabídneme

  • práce ve stabilní společnosti
  • mzda 28 500 Kč
  • nástup možný ihned
  • benefity - stravenky, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti
  • další benefity formou kafeterie (5000 Kč/rok)
  • odborná školení
  • místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice (ulice Jankovcova)

co od vás očekáváme

  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • schopnost komunikovat v AJ
  • znalost MS Office

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.