asistent / ka ředitele společnosti, most

kontakt
michaela beránková, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
most, ústecký kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
8911
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost v Ústeckém kraji hledáme vhodného zodpovědného a spolehlivého kandidáta/ku na pozici Asistent / ky ředitele společnosti.

Náplň práce:

  • organizování agendy jednatele společnosti,
  • správa pošty, e-mailová komunikace,
  • komunikace s úřady a administrativní podpora všech oddělení napříč společností,
  • podpora obchodních partnerů při služebních cestách (hotely, letenky, doprava, aj.)

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, vánoční bonus, bonus za docházku, aj.),
  • firemní akce (vánoční večírek, dětský den, vánoční dary, aj),
  • odměna za doporučení

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • dobré komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování,
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • komunikativní znalost AJ / NJ,
  • výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Místo výkonu práce: okres Most

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt: Michaela Beránková / michaela.berankova@randstad.cz