asistentka do oddělení forenzních služeb, prah 1 - nové město

kontakt
lenka jandová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prah 1 - nové město
obor
Administrativa
referenční číslo
9203
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Asistentka do oddělení Forenzních služeb

Pokud chceš aktivně komunikovat v angličtině, láká tě prostředí podnikového poradenství/daní a rád bys pracoval/-a v mezinárodní společnosti, která patří mezi TOP 4 zaměstnavatele na světě, máme pro tebe skvělou pracovní pozici!

Hledáme někoho, kdo bude:

  • Poskytovat administrativní podporu manažerům společnosti a spolupracovat s celým týmem, který tvoří zhruba 35 lidí
  • Pracovat s klientskými daty (databáze)
  • Vést kalendáře nadřízených, organizovat jejich schůzky, služební cesty, zajišťovat letenky a hotely
  • Komunikovat s klienty a kolegy z jiných kanceláří
  • Připravovat podklady, prezentace a další administrativní úkoly

Co po tobě požadujeme:

  • Praxi z pozice osobní/týmové asistentky minimálně 1 rok (podmínka)
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou a ochotu učit se nové věci
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Přátelskou a otevřenou osobnost
  • Schopnost stanovit si priority a dodržovat termíny
  • Týmového ducha
  • Chuť pracovat v business prostředí

Co ti nabízíme:

  • Příležitost pracovat v jedné z BIG 4 společnosti v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Komplexní zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity v hodnotě 27.000 Kč ročně, které čerpáte podle osobních preferencí (permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky a mnoho dalších)
  • 6 týdnů dovolené
  • Životní pojištění
  • Týmové aktivity organizované firmou (teambuilding, vánoční večírek, letní párty, sportovní soutěže a další)