asistent/ka hr oddělení, chomutov

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
chomutov, ústecký kraj
obor
Personalistika a HR
referenční číslo
/127/03/2021/LS - t-3198

popis pracovní pozice

Nabízíme výbornou příležitost v oblasti HR pro absolventy, případně pro kandidáty/tky s alespoň jedním rokem zkušeností z administrativy! Pokud vidíte svou profesní budoucnost v oblasti HR, pojďte ji začít budovat v mezinárodní společnosti našeho klienta!

ASISTENT/KA HR ODDĚLENÍ

Na této pozici budete mít na starosti:

  • podporu HR týmu
  • práci s daty v HR systémech
  • podporu adaptačního procesu
  • administrativní podporu při personálních náborech
  • aktivní komunikaci se zaměstnanci společnosti
  • a jiné

co vám nabídneme

  • mzda odpovídající zkušenostem
  • roční odměny
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na životní připojištění
  • osobní placené volno

co od vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (pozice vhodná pro absolventy)
  • předešlou zkušenost v oblasti administrativy
  • pasivní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • organizační a komunikační dovednosti

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.