asistentka marketingu, prah 1 - nové město

kontakt
david kurel, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prah 1 - nové město, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
8739
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledá se Asistent/ka marketingu!

V kreativitě se u Vás meze nekladou? Pečlivost, svědomitost a zápal patří mezi Vaše silné stránky. Nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí BIG4. Zajímáte-li se o oblast marketingu, využijte šanci stát se součástí našeho skvělého marketingového týmu!

Co u nás budete dělat?

  • Stanete administrativní podporou a pravou rukou vedení oddělení Business Development a celého jeho týmu
  • Budete součástí správy nástrojů a programů, které budují a udržují výborné vztahy s našimi klienty
  • Spolupracovat s našim pohodovým marketingovým týmem a s kolegy napříč celou firmou
  • Čeká na Vás práce s interními databázemi a systémy
  • Budeme na Vás spoléhat jako na významnou administrativní podporu velkého projektu EY Podnikatel roku
  • A v neposlední řadě Vás čekají ad hoc úkoly od vedoucích pracovníků

Jak si Vás představujeme?

  • Máte ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Oceníme zkušenost v administrativě (asistent/ka vedení)
  • Zajímá Vás oblast marketingu a rádi byste se v této oblasti rozvíjeli
  • Vyžadujeme pokročilou znalost Excelu, denní využití (práce s tabulkami a databázemi)
  • Zápal a drive, ochota učit se nové věci
  • Angličtina pro Vás není problém, jelikož ne všichni u nás mluví česky
  • Proaktivní osobnost a týmového ducha

Co Vám nabízíme?

  • Můžete se těšit na 6 týdnů dovolené
  • Příležitost stát se součástí BIG 4
  • Denní využití Vašich jazykových znalostí
  • Motivační a konkurenční mzdové ohodnocení
  • Možnost stát se součástí skvělého marketingového týmu
  • Širokou škálu benefitů (nadstandardní Cafeteria systém, pravidelné firemní akce, stravenky, penzijní připojištění)
  • Moderní kanceláře přímo v centru Prahy