asistent/ka /překladatel/ka s angličtinou a bulharštinou, zdice

kontakt
nicol brunáriová - 778532097, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
zdice, středočeský kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/6/04/2021/NB - t-3274

popis pracovní pozice

Společnost, která se objevila na trhu v roce 1990 a vytvořila si své jméno, které je založené na tradici, kvalitu a především inovaci, hledá do své firmy novou posilu na pozici Asisent/ka - překladatel/ka vedení společnosti.

Co budete mít na starosti?

  • podporu a asistence vedení společnosti - příprava podkladů pro jednání společnosti, překladatelské práce (angličtina/bulharština/čeština)
  • evidence zápisů z jednání,
  • měsíční reporting,
  • organizace schůzek a jednání,prezentace
  • občasné služební cesty.

co vám nabídneme

  • motivující platové ohodnocení,
  • dotované stravování v areálu firmy,
  • příspěvek do penzijního/životního fondu,
  • zvýhodněné tarify smluvních operátorů,
  • podpora osobního rozvoje včetně jazykových kurzů,
  • stabilní zázemí a skvelý tým kolegů.

co od vás očekáváme

  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • znalost angličtiny,bulharštiny a češtiny na komunikativní úrovni,
  • znalost práce na PC (MS Office - Excel, PowerPoint, SAP),
  • zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu,
  • reprezentativní vystupování,
  • diskrétnosti při nakládání s informacemi.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.