asistent/ka s aj, ústí nad labem

kontakt
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Administrativa
referenční číslo
/27/01/2021/LS - t-2862

popis pracovní pozice

Nabízíme profesní příležitost v rámci administrativní pozice ve stabilní, rodinné firmě našeho klienta!

ASISTENT/KA

Na této pozici Vás čeká veškerá administrativní podpora ředitele, i ostatních členů společnosti, komunikace se zákazníky (i v anglickém jazyce), práce s daty, tvorba prezentací, spravování kalendářů, pošta či běžné pochůzky pro potřeby společnosti.

co vám nabídneme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní české společnosti
  • menší, přátelský kolektiv
  • interní firemní benefity
  • odměny dle výsledků společnosti

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.