back office support, other

kontakt
aneta pleskotová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
other
obor
Administrativa
referenční číslo
8731
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Baví Vás různorodá práce? Máte zájem pracovat v menší rodinné společnosti a získat nové zkušenosti v oblasti financí? Pak hledáme právě vás!

Co u nás budete dělat?

  • Budete zodpovědní za kontrolu a přípravu účetních dokladů k zaúčtování
  • Dále bude ve vaší moci příprava platebních příkazů a párování došlých plateb
  • Setkáte se s přípravou zápočtů a výstupů (reportů) z účetního SW
  • Budeme na vás spoléhat v rámci přípravy podkladů pro statistiky Intrastat a evidence obalů
  • Čeká vás komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli, skladem, obchodním a fakturačním oddělením
  • Administrativní zabezpečení chodu firmy včetně vedení poklady
  • Zabezpečení mezinárodních přeprav aj.

Co Vám chceme nabídnout:

  • Práci ve stabilní a prosperující české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí rodinného charakteru
  • Notebook + telefon k soukromým účelům
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • 3 sick days za rok nad rámec zákonné dovolené
  • Pracovní doba 8:00 - 16:30
  • Prémie a bonusy

Co od Vás očekáváme:

  • Máte ukončené SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Zkušenost s účetním softwarem ABRA vnímáme jako výhodu
  • Zájem o práci s účetními doklady (zpracování podkladů)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Chcete se učit novým věcem a jste komunikativní
  • Samostatnost a pečlivost jsou vaše přednosti