bi data analyst - i pro absolventy/juniory, ostrava

kontakt
patrik gřešíček - 778463515, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
/25/05/2019/PG - t-1011

popis pracovní pozice

Jsi absolventem technické školy, nebo juniorem na pozici BI Data Analyst? Pro mezinárodní společnost, vyvíjející aplikace pro fungování společností (Google, HP a jiné), hledám vhodného uchazeče. Čeká tě zejména komunikace s klientem a vývojovým týmem.

co dále tě ještě čeká?

  • vizualizace dat, navrhování reportů
  • tvorba dashboards
  • denní komunikace v AJ

co vám nabídneme

  • práci na mezinárodních projektech
  • moderní office s relaxační místností, kde si můžeš zahrát fotbálek s dalšími kolegy
  • home office
  • různá školení pro tvůj další rozvoj, kurzy angličtiny
  • týmové akce, párty - Archery game, Laser game, Motokáry aj.
  • 5 týdnů dovolené a sick days k tomu
  • flexipass kartu, kterou můžeš využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
  • stravenky

co od vás očekáváme

  • znalost základů SQL
  • zájem pracovat v analytickém nástroji Power BI (znalost je výhodou)
  • nadstandardní uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativní AJ - čekají tě prezentace i telekonference
  • analytické myšlení, grafický cit

Pokud tě tato nabídka práce zaujala, klikni na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu tvou odpověď, budu tě informovat o dalším průběhu.

Máš doplňující otázky? Neváhej mě kontaktovat zde:

T.: +420 778 463 515

E.: patrik.gresicek@randstad.cz