brigáda koncert ed sheeran - výpomoc u občerstvení, praha

kontakt
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Služby
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/30/06/2019/PP - t-1140
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Náplň práce:

- stánek s nápoji - výdej a nalévání drinků

- stánek s jídlem - základní výpomoc v kuchyni a výdej jídla

- praxe v této oblasti není nutná, jen základní šikovnost

co vám nabídneme

- mzda: 150 Kč/hod

- termín konání akce: 7.7.2019 (po domluvě možnost i 8.7.2019)

- pracovní doba: od 15:00 - cca 00:00 hod (po koncertě krátký úklid stánku)

Bonus: Možnost se ZADARMO dostavit na koncert anglického zpěváka EDA SHEERANA !!!

co od vás očekáváme

- věk min. 18 let

- základní znalost AJ výhodou

- potravinářský průkaz výhodou (jinak zajistíme my)

- oblečení: plná obuv, jednobarevné tričko bez potisků a nápisů (ideálně černé barvy)

- spolehlivost, dochvilnost, komunikativnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.