brigáda na letišti - 150 kč/hod (možnost volby směn), praha

kontakt
petra tyrnerová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/157/01/2020/PT - t-1826

popis pracovní pozice

Láká Tě práce v prostředí mezinárodního letiště?

Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání nebo ke studiu?

Právě teď hledáme nové posily!

Co budeš dělat?

- nakládat a vykládat zavazadla, zboží a poštovní zásilky

- obsluhovat vozík se zavazadly

- pracovat v třídírně zavazadel

- zásobovat letadla

co vám nabídneme

- dlouhodobý přivýdělek, spolupráce na DPČ

- atraktivní prostředí letiště V. Havla (Praha 6)

- nepřetržitý směnný provoz (možnost výběru směn)

- mzda 150 Kč/hod

- stravenky v hodnotě 80 Kč při odpracování min. 4 hod směny

- možnost rozšíření skupiny řidičského oprávnění

- kvalitní vstupní zaškolení

- odpočinková místnost pro pauzy mezi odlety

- pracovní oblečení

- možnost nástupu IHNED

co od vás očekáváme

- spolehlivost, flexibilitu

- řidičský průkaz skupiny B

- řidičský průkaz skupiny C, CE - VÝHODOU

- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

- čistý trestní rejstřík PODMÍNKOU

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.