brigáda - nošovice -125 kč/hod, frýdek-místek

kontakt
jana warmusová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
frýdek-místek, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/162/03/2020/JM - t-2042

popis pracovní pozice

Máme pro Vás jednoduchou práci v automobilovém průmyslu.

Vaším úkolem bude pouze vizuální a funkční kontrola vyrobených dílů.

Práce je v moderní hale, ve 3 směnném provozu.

Místo pracoviště: Nošovice

co vám nabídneme

  • 125Kč / hodina
  • zákonné příplatky za směnnost
  • práci u stabilního zaměstnavatele

co od vás očekáváme

  • AJ na komunikativní úrovni - podmínkou
  • chuť k práci
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat na směnný provoz

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.