brigáda ve skladu, nakládka - vykládka, 140 kč - 160 kč/hod, dobřenice

kontakt
veronika dostálková - 770139075, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
dobřenice, královéhradecký kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/112/04/2021/VD - t-3323

popis pracovní pozice

Sklad za Hradcem Králové hledá pomocníky, kteří si rádi přivydělají.

Nepotřebujete žádné zkušenosti, stačí pouze dobrá fyzička a možnost dojíždět po vlastní ose cca 20 km za Východočeskou metropoli, se vším ostatním Vám rádi pomůžeme.

co vám nabídneme

• mzda: 140 Kč - 160 Kč/ hod

• ohodnocení dle pracovního nasazení a spolehlivosti

• pracovní náplň: nakládka - vykládka kamionů

co od vás očekáváme

• nástup 3.5.2021

• zkušenost ze skladu vítána

• zručnost, pracovitost, fyzická zdatnost

• dodržování domluvených směn

• věk 18+

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.