brigáda ve skladu, pohořelice

pavlína kolouchová - 770 193 349, markéta rejmontová - 778 743 772, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
pohořelice, jihomoravský kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/31/06/2018/NB - t-1795

popis pracovní pozice

Brigáda do skladu v Pohořelicích - svozová doprava zdarma

Pro našeho klienta v Pohořelicích hledáme výpomoc do skladu 120,- hod.

Dovezeme Vás tam i zpět zdarma.

Náplň práce:

- výpomoc ve skladu

- manipulace s balíky

- práce s VZV

- příjem a výdej zboží

- svozovou dopravu tam i zpět zdarma ( autobus Vás doveze přímo k výrobní hale)

- mzdu 120 Kč/hod. (včetně příplatku za produktivitu)

- směny:

ranní 6:00 - 14:00

odpolední 14:00 - 22:00

noční 22:00 - 6:00

co od vás očekáváme

- vybrat si směny které chcete odpracovat

- docházet na brigádu minimálně 2 - 3 týdně

- předchozí zkušenosti ze skladu vítány

- VZV oprávnění výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.