brigáda ve výrobě v litovli, odměna cca 110 kč/hod, litovel

kontakt
jana malatakisová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litovel, olomoucký kraj
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/34/06/2019/MV - t-1145

popis pracovní pozice

Hledáte nárazovou brigádu ve výrobě? Máme volná místa na ranní (6:00 - 14:00), odpolední (14:00 - 22:00) a noční (22:00 - 6:00) směně. Nástup ihned podmínkou.

Jedná se o čistý, klimatizovaný prostor výrobní haly.

Co bude vaší náplní práce?

Jedná se o jednorázový projekt - kontrola kvality výrobků. Práce je vykonávána v sedě, není fyzicky náročná, nevyžaduje předchozí zkušenost ve výrobě (na podobné pozici).

Momentálně potřebujeme brigádníky na cca 2 týdny (jednorázový projekt), nebráníme se však pokračování spolupráce (na jiné pozici). Kromě zaškolení, fajn náplně práce & příjemného prostředí (klimatizovaná hala) nabízíme odměnu cca 110 Kč/hodinu brutto.

co od vás očekáváme

Ochotu pracovat min. 2 týdny každý pracovní den (pondělí pátek). Potřebujeme 3 brigádníky na ranní směnu, 3 brigádníky na odpolední směnu a 3 brigádníky na noční!

Podmínkou je věk min. 18 let, dobrý zrak (vizuální kontrola kvality výrobků), zručnost, spolehlivost, pečlivý přístup k práci.

Vše ostatní vás naučíme!

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.