brigáda- výroba papíru až 155 kč/hod, olšany

kontakt
kateřina vejlupková - 778532370, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
olšany, olomoucký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/114/05/2021/KV - t-3451

popis pracovní pozice

Chcete si vydělat až 155 Kč za hodinu? Máte v létě čas a chuť pracovat v nepřetržitém provozu (7,5 hod směny) a pak si užít zaslouženého výdělku až 26 000 Kč za měsíc? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

- obsluha stroje na výrobu/zpracování papíru

- obsluha linky na zpracování výmětu z výroby

- manipulace s materiálem

  • mzdu mezi 145 – 155 Kč / hod (zahrnuje základní mzdu, výkonnostní prémii a příplatky)
  • závodní stravování

co od vás očekáváme

  • spolehlivost, dochvilnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu souvisle alespoň 1 měsíc (střídání ranních, odpoledních a nočních směn, 7 dní práce, 2-3 dny volno)
  • minimální věk 18 let (vzhledem k zákonným požadavkům)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 778 532 370.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.