brigádník litovel - pomocný/á balič/ka 19000-20500 kč

kontakt
jana warmusová - 773788664, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litovel, olomoucký kraj
obor
Zdravotnictví a sociální péče
referenční číslo
/37/02/2021/JW - t-2983

popis pracovní pozice

Do firmy zabývající se výrobou hygienických potřeb v Litovli hledáme brigádníky na pozici dezinfekce.

co vám nabídneme

  • odměna podle počtu odpracovaných hodin

19000 - 20500 Kč

  • příplatky za víkendy a odpolední, noční směny

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat na směnný provoz
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.