brigádník na přípravu prostor pro kulturní akce, plzeň

kontakt
klára černohouzová - 778 705 858, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/30/11/2018/KČ - t-610
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jsi fyzicky zdatný? Rád jsi tam, kde se něco děje? Chceš brigádu v centru Plzně, kde si sám určíš, kdy přijdeš do práce? V tom případě jsi ve správný čas na správném místě.

Náplň práce:

- příprava prostor na společenské a kulturní akce

- stavba sálu

- asistence při organizaci akcí

Co Vám nabídneme

brigáda vhodná především pro studeny

možnost vybrat si směnu dle vlastních potřeb (ráno, odpoledne, večer, 7 dní v týdnu)

mzda ve výši 100 - 140 Kč/hod dle náročnosti práce

finanční benefity při dlouhodobé spolupráci

Co od vás očekáváme

spolehlivý

časově flexibilní

fyzicky zdatný

zájem o dlouhodobou spolupráci

Jak se přihlásit

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, tak nám zavolejte na telefonní číslo 778705858 nebo nás navštivte osobně na naší pobočce, která se nachází Na Roudné 46 v Plzni.