check-in agent, praha

kontakt
matěj červinka - 777 356 064, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Cestovní ruch a ubytování
referenční číslo
/54/01/2020/KB - t-1757

popis pracovní pozice

Láká vás rozmanitá práce v atraktivním prostředí mezinárodního letiště? Hledáme nové kolegy a kolegyně pro péči o odbavování pasažérů na Letišti Václava Havla v Praze. Potřebujete pouze dobrou znalost angličtiny a příjemné vystupování, všechno ostatní vás naučíme.

Co je náplní práce?:

Budete se starat o odbavování pasažérů v odletové hale nebo u vstupu do letadel. Práce je pestrá a všechno vás hravě naučíme během vstupních školení.

Čeká vás zejména:

  • kontrola cestovních dokladů
  • práce v systémech leteckých společností
  • kontrola letenek a přání šťastného letu na gatech
  • mnoho dalších zajímavých úkolů

Dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na Letišti Václava Havla v Ruzyni. Musíme pokrýt dobu všech odletů, a proto se pracuje na směny se střídáním dlouhého a krátkého týdne. Týdenní hodinová náplň je ale zkrácená (36,25 hod/týdně) a je prostor i na odpočinek mezi odlety.

  • práci v nepřetržitém směnném provozu (36,25 hod/týdně)
  • krátký/dlouhý týden - a tedy více času na odpočinek, rodinu nebo koníčky ve volných dnech
  • garantujeme příplatky za přesčasy, víkendy, svátky
  • pracovní úvazek formou HPP (případně i DPČ)
  • každodenní využití angličtiny
  • kvalitní vstupní zaškolení
  • možnost postupu na seniornější role
  • slušivou pracovní uniformu
  • odpočinkovou místnost na kávičku mezi odlety
  • možnost nástupu IHNED

co od vás očekáváme

Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, ale bez dobré angličtiny to na mezinárodním letišti nepůjde. Práce se vám bude líbit pokud:

  • máte prozákaznický, pozitivní přístup
  • máte reprezentativní vystupování
  • pomoc cestujícím je pro vás přirozeností
  • nebojíte se výzev a frmolu letiště
  • máte velmi dobrou znalost angličtiny (češtinu budeš potřebovat během školení)
  • jste týmový hráč
  • máte čistý trestní rejstřík

Chcete se k nám přidat? Neváhejte a přihlašte se ještě dnes! Těšíme se na vás!

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.