cnc operátor až 42 000 kč/měsíc, brno

kontakt
pavlína kolouchová, 770 193 349, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/392/04/2019/MŠ - t-1525

popis pracovní pozice

Chcete změnu? Hledáte práci v moderní společnosti? Máte zkušenosti s programováním CNC strojů a chcete se v této oblasti dále posouvat? Možná hledáme právě Vás! Do výrobní společnosti hledáme operátory CNC frézky i soustruhu. A pokud nejste z Brna, nevadí, první tři měsíce Vám přispějeme na ubytování!

co vám nabídneme

  • mzdu dle pracovních zkušeností 25 000 - 42 000/měsíc
  • profesní růst
  • bonusy ze základní mzdy + příplatky za víkendy, přesčasy
  • náborový bonus (30 000,-)
  • bonus za doporučení vhodného kolegy (50 000,-)
  • bonus za odpracované roky (od 5ti let)
  • bonus za životní události (svatba, narození dítěte)
  • příspěvek na ubytování (první tři měsíce)
  • stravenky a možnost stravování u nás v kantýně za velmi příznivou cenu
  • práci s unikátními materiály
  • jednou týdně vám zajistíme ovoce na pracovišti
  • přispějeme vám na penzijní pojištění
  • přispějeme vám do sysému Cafeterie
  • nabídneme vám a vaší rodině výhodný mobilní tarif
  • jednou týdně vám vyčistíme a vypereme pracovní oděv
  • jazykové kurzy (angličtina, němčina)
  • a mnoho dalšího

co od vás očekáváme

  • praxi s programováním CNC soustruhu nebo férzky (výhodou)
  • znalost programu FAGOR a OKUMA
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů (výhodou)
  • schopnost orientace v normách
  • schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • ochotu dále se učit
  • ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.