cnc operátor, nástup přímo do kmene, kusová výroba, skvělé podmínky!, ostrava

kontakt
petra makúchová - 777 356 065, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/20/11/2018/MV - t-601
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů (frézka, soustruh)? Orientujete se v technické dokumentaci? Láká Vás samostatná práce s možností neustále se učit novým věcem? Preferujete kusovou výrobu? Máme pro Vás nabídku v nadnárodní společnosti se skvělými podmínkami!

Co bude Vaší náplní práce?

  • obsluha strojů
  • drobné korekce programů
  • průběžná měření

Co Vám nabídneme

Kromě procesu zaškolení a prostoru pro vlastní vzdělávání a rozvoj Vám rádi nabídneme:

  • fixní nástupní mzdu od 25 000 Kč (možnost vyšší mzdy dle dosažené praxe, individuální přístup)
  • nárůst mzdy při zaškolení
  • pravidelné měsíční bonusy (průměrně 2 500 Kč)
  • příplatky za vícestrojovou obsluhu (55 Kč/hod nebo 110 Kč/hod)
  • kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené ihned
  • dotované stravování

Nejedná se o agenturní zaměstnávání - uvítáme Vás přímo do kmene výrobní společnosti.

Co od vás očekáváme

Máte předchozí zkušenost s obsluhou CNC strojů? Orientujete se velmi dobře v technické výkresové dokumentaci? Máte možnost pracovat v třísměnném provoze (ranní, odpolední, noční)? Patří pečlivost a samostatnost mezi Vaše silné stránky? Pak hledáme právě Vás!

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.