controller, provodín

kontakt
petr lavický - 778463506, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
provodín, liberecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/116/11/2019/PL - t-1672

popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného controllera do společnosti zabývající se těžbou písku. Pokud zvládnete analýzy dat, najít odchylky a nést odpovědnost za dodržení termínů a kvality práce, tak neváhejte. Nabízíme tradičního zaměstnavatele s minimální fluktuací, zaškolení na pracovišti i úzký a přátelský kolektiv.

co vám nabídneme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3x sick days
  • vánoční i roční prémie
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenky (105,- ale zaměstnanec přispívá jen 33,-)
  • penzijní připojištění, příspěvky (za darování krve a na děti)
  • roční bonusy
  • jazykové kurzy, home office po zaučení

co od vás očekáváme

  • znalost účtování, výkazů (stačí znát souvislosti)
  • znalost excelu - expert (Makra), zpracování plánu (forecasty)
  • německý jazyk, nebo anglický na komunikativní úrovni (e-mail)
  • bude samostatně reportovat
  • analytické myšlení, flexibilita, samostatnost
  • schopnost rychlého zapracování
  • ochota dalšího vzdělávání
  • měsíční uzávěrky
  • musí chtít vidět pohled na celou firmu i v číslech
  • export dat z SW (Helios)
  • import do provodínského reportu (i možnost exportu analýzy)
  • různé reporty: za prodej, výroba, výkazy, ztráty, pohledávky, pokladna
  • konsolidace (hodně poboček po EU)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.