creative test analyst, praha/brno

kontakt
tomáš pekař, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha/brno, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
4944
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jsi týmovým hráčem a testovací prostředí ti není cizí? Chceš pracovat v menším firemním prostředí a rád se učíš novým věcem? Dokážeš se na věci dívat z více úhlů pohledu a smysl pro detail? Hledáme Testera - analytika, který pomůže svým kolegům najít a vytvořit to nejlepší softwarové řešení.

Jako Tester Analytik budeš zodpovědný za testování produktů. Spolu se svým týmem se budeš účastnit scrum meetingů a zároveň budeš fungovat jako spojka mezi software developerem a product ownerem.

Jaké jsou naše požadavky?

·         Zkušenosti s testováním v agilním prostředí, ideálně v oblasti bankovnictví

·         Analytické myšlení

·         Bonusové body u nás získáš za znalost nástrojů TestRail, Jira, Selenium či Cucumber

·         Proaktivní a pozitivní přístup

A co za to?

·         Kvalitní technologické zázemí v moderním pracovním prostředí

·         Možnosti profesního růstu pod vedením zkušených kolegů

·         Flexibilní pracovní doba

·         Přátelský tým kolegů

·         Motivující mzda- adekvátní k tvým zkušenostem

·         Stravenky

·         Možnosti home-officu