cyber security analyst (threat hunter) - bratislava

publikováno
kontakt
martina knoblochová - 771128137, randstad hr solutions
druh práce
přihlásit se teď

popis pozice

publikováno
lokalita
bratislava
obor
IS/IT Konzultace
druh práce
stálý úvazek
referenční číslo
/149/02/2021/MK - t-3080
kontakt

popis pracovní pozice

Threat Hunter (Cyber Security Analyst) je profesionál v oblasti bezpečnosti informácií, ktorý proaktívne a iteratívne detekuje, izoluje a neutralizuje pokročilé hrozby, ktoré sa vyhýbajú automatizovaným bezpečnostným riešeniam.

Budete Identifikovať medzery v protokolovacích schopnostiach a rozvíjať a navrhovať stratégie na ich vyplnenie. Vašou úlohou bude identifikovať a navrhovať automatizované výstrahy pre nové a predtým neznáme hrozby. Reportujete zistenia a poskytujete priebežné správy a reporty, na základe ktorých sa plánujú ďalšie kroky.

co vám nabídneme

- Atraktívny plat podľa skúseností + bonusová zložka

- Medzinárodná spolupráca na zaujímavých projektoch

- Pestrý balíček firemných benefitov

- Možnosť pracovať prevažne z home office, alebo využiť kancelárie v centre Bratislavy

co od vás očekáváme

- Min. 2 roky skúsenosti na pozícii SOC, skúsenosť s pozíciou Treat Hunter je výhodou

- Znalosť súčasného prostredia hrozieb a taktík, techník a postupov (TTP) na zisťovanie aktívnych hrozieb v sieti.

- Znalosť webových služieb, operačných systémov a riešení SIEM.

- Programovacie zručnosti - minimálne v jednom skriptovacom jazyku (Python, Perl atď.)

- Skúsenosť v jednom alebo viacerých prekladacích jazykoch (C, C ++ atď.).

- Schopnosť tímovej spolupráce

- Plynulá znalosť AJ

jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.