dělník v papírenské výrobě, šumperk

kontakt
lubomír jurka - 778424573, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
šumperk, olomoucký kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/172/05/2019/VD - t-1087
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme všechny schopné lidi, kteří se nebojí pracovat v třísměnném nepřetržitém provozu. Dochvilnost, spolehlivost a zodpovědnost je zárukou vašeho dobrého výdělku. Praxe ve výrobní společnosti je výhodou, ne však podmínkou.

co vám nabídneme

- Nástupní mzda 134 Kč za hodinu

- 25 dní dovolené

- Mimořádné bonusy

- Příplatky za přesčas (+25% v noci, ve svátek, ve dnech volna nebo 50% - So/Ne)

- Příplatky za práci v den pracovního klidu So/Ne 24 Kč za hodinu

- Příplatky za noční práci 24 Kč za hodinu

- Příplatky za práci ve ztíženém prostředí 12 Kč za hodinu

- Bonus za  měsíční efektivitu 10%

- Odměny v případě pracovního výročí (po 3 letech lázeňská léčba, tělovýchova)

co od vás očekáváme

Náplní práce budou různé činnosti v rámci výroby na oddělení zpracování papíru. Jedná se o přípravu papíru pro řez a převíjení. Obsluhu strojních zařízení a manipulaci s přípravou na palety pro odvoz.

Chcete vědět více? Pošlete mi svůj životopis na lubomir.jurka@randstad.cz , nebo zavolejte na +420 778 424 573. Ušijeme vám práci na míru k vaší spokojenosti!