demand planner, prague

kontakt
jakub touš, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prague, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8697
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Vaší hlavní činností bude :

·         Plánování objemu nákupu zásob podle historických prodejů a podkladů z prodejního oddělení za svěřené dodavatele v aplikaci APO/SAP  (většinou zahraniční EU firmy v rámci koncernu)

·         Pořizování zásob na sklad /nebo přímých závozů k zákazníkům podle plánovaných objemů a aktuálního/budoucího stavu zásob

·         Avizace importů do skladu

·         Objednávky přeprav na závoz zásob na sklad

·         Příjem pořízených zásob v SAPu

·         Příjem přebalu vráceného zboží a odpisy poškozeného zboží na skladě

·         Řešení reklamací s dodavateli a přepravci (rozdíly v dodávkách, poškozené zboží, žádosti o dobropis, kompenzace)

·         Správa logistických dat materiálů v SAPu

·         Obalový reporting a s ním spojená správa materiálové databáze (Eko-kom, Envipak, Elektrowin)

Očekáváme:

-       SŠ/VŠ vzdělání

-       Praxe na podobné pozici alespoň  2 roky, praxe v FMCG společnosti výhodou

-       Znalost IS SAP výhodou

-       Angličtina slovem a písmem

-       Uživatelská znalost MS excel

-       Týmově kooperativní, s dobrými komunikačními schopnostmi

-       Analytické a praktické myšlení

-       Proaktivní přístup

-       Cit pro detail

-       Dobrá přizpůsobivost na změny a odolnost vůči stresu

-       Samostatnost

Nabízíme:

-       Stravenky v hodnotě 100,- s příspěvkem zaměstnavatele 55%

-       Sick days 2 dny za pololetí

-       Doplatek za dobu čerpání nemocenské až do 30 dnů

-       Zaměstnanecký prodej za zvýhodněnou cenu

-       Penzijní pojištění 500,- Kč /měsíčně

-       Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím v rámci pracovní doby na pracovišti

-       Další odborná školení a osobní rozvoj

-       Pružnou pracovní dobu

-       25 dní dovolené