dispečer, chrášťany

kontakt
jakub touš, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
chrášťany, hlavní město praha
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8586
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro stabilní společnost, sídlící v Chrášťanech u Prahy, která je jedním z předních hráčů na trhu v oblasti expresní mezinárodní přepravy hledáme nyní do oddělení Operations - což je největší oddělení společnosti, vhodného kandidáta na pozici DISPEČER

Pozice dispečera konkrétně spadá pod oddělení Operations – což je největší oddělení této společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

Náplní práce je zajištění a řízení dopravy

Plánování optimální trasy a vytíženosti vozidel

Kontrola nákladů a také dohled nad plněním dodávek zboží

Každodenní komunikace a spolupráce s řidiči, ostatními odděleními společnosti včetně také přímé komunikace se zákazníky.

Pracovní doba je ve směnném provozu: 6:00-14:30 nebo 7:30-16:00 nebo 9:00-17:30 a nebo 11:30-20.00.

POŽADUJEME:

Znalost místopisu velkou výhodou

Praxe na pozici dispečer, popř. disponent rozvozových vozidel podmínkou

Flexibilita

Základní znalost AJ

Týmového hráče

Odolnost vůči stresu

Odpovědnost a důslednost, organizační dovednosti

Dobré komunikační dovednosti

NABÍZÍME:

Samostatnou a různorodou práci

Příjemné pracovní prostředí a možnost seberealizace

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Příjemné a dynamické pracovní prostředí

Velmi bohatý balíček firemních benefitů:

Stravenky, příspěvek na sportovní aktivity, dovolená navíc a mnoho dalších  (stravenky, výhodné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, sportovní program, propagační předměty, dovolená navíc a mnoho dalších....)

Společnost zabezpečuje svozový autobus od metra Zličín a příspěvek na dopravu z i do zaměstnání.

Pozice je vhodná pro uchazeče s praxí na pozici dispečer nebo disponent rozvozových vozidel a chtějí se učit nové věci a specializovat se v oboru spedice.