distribution centre coordinator, ostrava-moravská ostrava

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava-moravská ostrava, liberecký kraj
obor
Doprava, logistika a zásobování
referenční číslo
8680
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte dobré koordinační schopnosti a máte rádi komunikaci? Hledáme koordinátora aktivit na distribučním centru v německé přepravní společnosti , který bude podporovat aktivity k zajištění maximálního servisu. Lokalita pracoviště jsou Jažlovice.

Co Vás čeká?

- Koordinace nákladu podle dostupnosti a kapacit

- Případné zlepšování procesů pro vyšší efektivitu

- Sledování včasných dodávek materiálu/ výrobků

- Management i podpůrných materiálů v distribučním centru (palety apod.)

Koho hledáme?

- Předchozí zkušenosti v transportní/přepravní logistice

- Zkušenost z distribučního centra výhodou

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

- Týden dovolené navíc

- Stravenky v hodnotě 70 Kč – plně hrazené

- Penzijní připojištění

- Zvýhodněné mobilní tarify

- Firemní doprava z Opatova

- Balíček Cafeteria

A další.,