dobrá práce ve výrobě ve svitavách, svitavy

kontakt
lubomír jurka - 778424573, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
svitavy, pardubický kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/25/03/2019/VD - t-770
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte dobrou práci v moderní výrobní společnosti? Máme ji pro vás ve

Svitavách. Hledáme operátory výroby. Nabízíme 110 – 120 Kč za hodinu a

nadstandardní bonusy a další zajímavé benefity.

co vám nabídneme

- mzdu 110 – 1120 Kč za hodinu

- čtvrtletní docházkový bonus navíc

- další motivující bonusy ve výši 8 000 - 11 000 Kč za rok

co od vás očekáváme

Hledáme všechny schopné lidi, kteří se nebojí pracovat. Dochvilnost,

spolehlivost a zodpovědnost jsou zárukou vašeho dobrého výdělku.

Chcete vědět více? Pošlete mi svůj životopis na lubomir.jurka@randstad.cz , nebo zavolejte na +420 778 424 573. Ušijeme vám práci na míru k vaší spokojenosti!